Dua Lipa puthet me të dashurin në rrugë - Bota Sot
Dua Lipa puthet me të dashurin në rrugë

Bota e Yjeve

E martë, 13 nëntor 2018

Dua Lipa puthet me të dashurin në rrugë

Nga: Bota sot Më: 19 qershor 2018 Në ora: 07:40
Dua Lipa me të dashurin

I dashuri i saj u filmua kohët e fundit duke u afruar me një femër misterioze në një klub nate në Londër, derisa hiti i saj One Kiss transmetohej.

Por Dua Lipa dhe i dashuri i saj Isaac Carew u fotografuan së bashku për herë të parë pasi u shfaq kjo video.

Qifti duket se i kanë lënë anash fjalët derisa u panë duke u puthur në Nju Jork të hënën.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test