“Do ju vras të gjithëve po ma ngacmuat mamin”, djali i Çiljetës paralajmëron adhuruesit e së ëmës - Bota Sot
“Do ju vras të gjithëve po ma ngacmuat mamin”, djali i Çiljetës paralajmëron adhuruesit e së ëmës

Bota e Yjeve

“Do ju vras të gjithëve po ma ngacmuat mamin”, djali i Çiljetës paralajmëron adhuruesit e së ëmës

Më: 5 gusht 2018 Në ora: 20:15
Çiljeta Xhilaga

Çiljeta njihet për natyrë rebele dhe duket se djali i saj, Fernando ka marrë pak nga karakteri i saj. Ajo ka filluar xhirimet e klipit të saj veror “Bon bone” që do të vijë pas pak ditësh në treg dhe bazohet tek ritmet verore.

Në një intervistë për ABC News, Fernando u pyet se cfarë do të bënte nëse do ia ngacmonte dikush mamin.

Ai nuk hezitoi të tregonte se është nga ganster i vogël. “Do merrja pistoletën, do i vrisja të gjithë”, tha vogëlushi.

Ndërkohë, kënga e Çiljetës është punuar nga çifti, Elgit Doda dhe Klea Huta. Për muzikën është kujdesur Elgiti, ndërsa për tekstin Klea, e cila është frymëzuar nga dashuria që po përjeton kohëve të fundit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...