Viti 2019 do të jetë viti i Adele - Bota Sot
Viti 2019 do të jetë viti i Adele

Bota e Yjeve

E hënë, 12 nëntor 2018

Viti 2019 do të jetë viti i Adele

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 18:28
Adele

Janë përhapur fjalë se albumi i katërt i Adele do të publikohet verën tjetër.

Ylli i muzikës ka filluar të punojë në albumin e saj të ri dhe pretendon të publikoj atë në Krishtlindjet e  vitit 2019.

Por shefat e “label-it” të Adele dëshirojnë që të publikojnë albumin para datës së caktuar- duke e ditur se do të thotë miliona shitje shtesë në të gjithë botën.

Por mos u emocioni, pasi që krijuesja e hitit “Hello” ka bërë me dije se albumi i saj do të publikohet sipas afatit të saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test