Transparente, Rita si lë vend imagjinatës në tapetin e kuq - Bota Sot
Transparente, Rita si lë vend imagjinatës në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Transparente, Rita si lë vend imagjinatës në tapetin e kuq

Nga: Bota sot Më: 5 shtator 2018 Në ora: 23:44
Rita Ora

Emrat më të mëdhenj të shoubiznesit janë mbledhur në Tate Modern në Londër të mërkurën mbrëma, për përvjetorin e 21-të të GQ Men of the Year Awards, në bashkëpunim me grupin luksoz HUGO BOSS.

Dhe Rita Ora u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa u paraqit në tapetin e kuq e veshur në të zeza, duke treguar shumë nga trupi i saj, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 27 vjeçare nuk i la vend imagjinatës, derisa tregoi asetet trupore në fustanin transparent, e grimuar dhe me flokët e bardha./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...