Bella shkëlqen në Milano, nxjerr gjoksin pa sytjena - Bota Sot
Bella shkëlqen në Milano, nxjerr gjoksin pa sytjena

Bota e Yjeve

Bella shkëlqen në Milano, nxjerr gjoksin pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 21 shtator 2018 Në ora: 13:22
Bella Hadid

Ajo ka dëshmuar pse është një nga modelet më të mirat në botë, me paraqitjet e saj në Javën e Modës në Milano.

Dhe Bella Hadid shfaqi magjinë e saj edhe njëherë në pistën e modës, në shoun e Moschino, të enjten, përcjell Bota sot.

Mbretëresha e pasarelave tregoi figurën e saj sensacionale e veshur me kostum transparent.

21 vjeçarja ekspozoi gjoksin seksi pa sytjena./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...