Adriana Lima dhuron shfaqjen e fundit për Victoria’s Secret? - Bota Sot
Adriana Lima dhuron shfaqjen e fundit për Victoria’s Secret?

Bota e Yjeve

Adriana Lima dhuron shfaqjen e fundit për Victoria’s Secret?

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 23:32
Adriana Lima

Ajo është një nga supermodelet më të famshme dhe imazhi i markës së njohur Victoria’s Secret prej shumë vitesh.

Thuhet se Adriana Lima do të sfilojë për herë të fundit në shfaqjen e madhe të modës mbrëmjen e së enjtes.

37-vjeçarja ka punuar për gjigandin e të brendshmeve që nga viti 1999.

Lajmi tha nga modeja australiane, Georgia Fowler e cila pohoi se kjo do të jetë shfaqja e fundit e Limës në pasarelën VS.

“Do të jetë viti i saj i fundit mendoj, por ajo ka qëndruar prej shumë vitesh në pasarelë dhe vazhdon të duket mahnitëse,”- tha ajo.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...