Një imazh shprese - Bota Sot
Një imazh shprese

Bota

Një imazh shprese

Më: 25 mars 2019 Në ora: 12:03
Jacinda Ardern

Pas masakrës së Christchurch, banorët e shokuar po kërkonin imazhe të shpresës.

Ata e gjetën atë në një fotografi të kryeministres Jacinda Ardern, të veshur me një shami të zezë dhe të mbuluar me lule të krijuara nga reflektimi i xhamit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...