E mbajti 31 vjet si skllave seksi, në shtëpi kishte gruan dhe vajzën - Bota Sot
E mbajti 31 vjet si skllave seksi, në shtëpi kishte gruan dhe vajzën

Bota

E mbajti 31 vjet si skllave seksi, në shtëpi kishte gruan dhe vajzën

Më: 13 shkurt 2020 Në ora: 10:12
Foto ilustrim

Një maniak seksual mësohet se ka mbajtur një grua si skllave seksi për më shumë se 30 vite në njërin nga apartamentet e tij.

Matias Salazar, 56-vjeçar nga Venezuela, rrihte, torturonte e dominonte psikologjikisht një grua 49-vjeçare të njohur si Morella për tri dekada, shkruan DailyMail.

Salazar dyshohet se e mbajti gruan 49-vjeçare në një apartament të vogël në qytetin Maracay, pranë kryeqytetit të Caracas, ndërsa jetonte përtej rrugës me një grua tjetër dhe vajzën e tyre, thonë hetuesit .

Ai i mohonte ushqim e ujë nëse nuk e lejonte të bënte ç’të donte me të.

Policia tha se beson se ajo është abuzuar seksualisht nga Salazar, që prej herës së parë që e takoi kur ishte 17 vjeç.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat