Gruaja i pret organin gjenital bashkëshortit, e kuptoi se po e tradhtonte

Bota

Gruaja i pret organin gjenital bashkëshortit, e kuptoi se po e tradhtonte

Më: 27 tetor 2020 Në ora: 00:09
Foto ilustrim

Kur u pyet nga komshinjtë pse e bëri këtë, ajo u përgjigj se “Bibla thotë të presim çdo gjë që mund të mëkatoj”.

Një grua e moshës së mesme i preu burrit të vet organet gjenitale pasi kuptoi se ai e kishte tradhtuar, raporton “DailyStar”.

Viktima është në gjendje jo të mirë pas tentativës së gruas.

Sipas raportit të policisë, ajo e sulmoi në orët e hershme të mëngjesit dhe viktima e mbrojti veten dhe gruaja pësoi një plagë joserioze gjatë kësaj.

Ajo ishte e tërbuar kur e kuptoi se burri i vet kishe qenë duke e tradhtuar dhe e kishte lënë shtatzënë “të dashurën” e vet.

Të parët në vendngjarje ishin komshinjtë që dëgjuan britma dhe zhurma dhe vrapuan të shikojnë se çfarë kishte ndodhur.

Detaje të mëtutjeshme nuk janë dhënë nga policia. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat