Horror në Meksikë, gjenden kokat e 6 personave - Bota Sot
Horror në Meksikë, gjenden kokat e 6 personave

Bota

Horror në Meksikë, gjenden kokat e 6 personave

Më: 16 shtator 2018 Në ora: 08:33
Meksikë

Policia në Meksikë brenda një frigoriferi për piknik ka gjetur 6 koka të prera.

Një zyrtar në provincën Sonora tha se pas një denoncimi, policia në frigorifer ka gjetur koka të prera të 6 meshkujve.

Ai tha se ende nuk janë identifikuar trupat dhe identiteti e kokave të prera, të cilat janë gjetur në afërsi të qytetit Ciudad Obregon. Bandat e drogës në Meksikë zakonisht lënë koka të prera si një paralajmërim për rivalët apo zyrtarët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...