Aksidenti i rëndë në Itali, kush është shqiptari që humbi jetën - Bota Sot
Aksidenti i rëndë në Itali, kush është shqiptari që humbi jetën

Diaspora

Aksidenti i rëndë në Itali, kush është shqiptari që humbi jetën

Më: 2 qershor 2019 Në ora: 17:38

Një 35-vjeçar shqiptar ka humbur jetën, si pasojë e një aksidenti me motor të ndodhur në Itali.

Mediat italiane bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në periferi të Arezos, ku shqiptari i identifikuar si Shpëtim Halili, 35 vjeç ka humbur jetën si pasojë e plagëve të marra.

Ndër të tjera informacionet bëjnë me dije se shqiptari në fytyrë kishte shenja të mëdha, që i janë krijuar pas rrëzimit nga motori i tij dhe përplasja nga makina që i ka kaluar sipër.
 

Image

Në dëshminë e saj gruaja që drejtonte një automjet tip “Fiat” ka deklaruar se nuk kishte parë gjë vetëm kishte ndjerë që trupi i shqiptarit ishte futur poshtë rrotave të makinës. Ndërkohë dinamika e ngjarjes është akoma e paqartë, policia po punon për zbardhjen e plotë të saj. 35-vjeçari ishte babai i një fëmije 1 vite e gjysmë. / Opinion.al

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...