Rikthehet më e fortë se kurrë gruaja e shqiptarit të vrarë në Londër, ja çfarë shkruan

Diaspora

Rikthehet më e fortë se kurrë gruaja e shqiptarit të vrarë në Londër, ja çfarë shkruan

Më: 20 maj 2020 Në ora: 12:56
Debora Beqiraj

5 muaj pas vrasjes së bashkëshortit, Debora Beqiraj duket se i është kthyer jetës.

Bukuroshja ka publikuar disa foto në mediat sociale, ku tregon se pavarësisht ngjarjes së rëndë, ajo është rikthyer më e fortë se kurrë.

Në foton ku tregon format perfekte trupore ajo shkruan: “U riktheva më e fortë se kurrë”.

Image

Flamur ‘Alex’ Beqiri u vra para gruas dhe fëmijës së tij ditën e Krishtlindjes në Londër. Alex, ishte vëllai i modeles shqiptare Missé Beqiri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat