Tronditëse/ 40-vjeçari shqiptar mbyt gruan e tij duke i vënë duart në fyt

Diaspora

Tronditëse/ 40-vjeçari shqiptar mbyt gruan e tij duke i vënë duart në fyt

Më: 6 dhjetor 2021 Në ora: 08:40
Një 40-vjeçar ka mbytur me duart e tij bashkëshorten në Vlachiotis të Lakonisë

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Greqi, ku një 40 vjeçar shqiptar ka mbytur me duart e veta gruan e tij, 36 vjeçe.

Sipas ERT1, një 40-vjeçar ka mbytur me duart e tij bashkëshorten në Vlachiotis të Lakonisë.

Ai dyshohet se ka njoftuar autoritetet se e ka mbytur gruan e tij pas një debati të fortë.

Policia ka mbërritur në shtëpi dhe ka konstatuar se gruaja ishte pa ndjenja.

36-vjeçarja u transportua me autoambulancë në spitalin e zonës ku edhe u konstatua vdekja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat