Gjendet një shqiptar i vdekur në banesën e tij në Greqi

Diaspora

Gjendet një shqiptar i vdekur në banesën e tij në Greqi

Më: 22 nëntor 2022 Në ora: 10:07
Foto ilustrim

Një 47-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Pylo të Greqisë.

Emigranti shqiptar u gjet nga familjarët e tij i varur në banesë.

Sipas mediave greke mësohet se shqiptari ishte baba i 4 fëmijëve dhe ishte pronar i një marketi në Ampelofyto.

Ende nuk dihen arsyet që e çuan deri në varje, ndërkohë policia po heton për ngjarjen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat