Dëshironi të ruani linjat trupore? Ja çfarë duhet të konsumoni - Bota Sot
Dëshironi të ruani linjat trupore? Ja çfarë duhet të konsumoni

Dieta

Dëshironi të ruani linjat trupore? Ja çfarë duhet të konsumoni

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 16:17
Ilustrim

Këto janë disa nga pijet që ju shuajnë etjen dhe ju mbajnë trupin në formë:

1- Uji është gjithmonë zgjedhja më e mirë e të gjitha stinëve, ka pak kalori dhe shuan etjen. Për më tepër ndihmon dhe të dobësoheni.

2- Mjafton të zieni bustinat në ujë, lëreni të ftohet dhe mos i shtoni sheqer. Ruajeni në frigorifer.

3-Lëngjet e frutave- Përgatitini në shtëpi pijet me fruta pasi ato industriale janë shumë të ëmbëlsuara.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...