Tërmetet, Meta udhëton drejt Durrësit, aty ku ishte epiqendra - Bota Sot
Tërmetet, Meta udhëton drejt Durrësit, aty ku ishte epiqendra

Durrësi

Tërmetet, Meta udhëton drejt Durrësit, aty ku ishte epiqendra

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 19:24
Ilir Meta

Presidenti i Republikës Ilir Meta eshte nisur drejt qytetit te Durresit, ku ishte dhe epiqendra e termetit.

Per pak minuta Presidenti Meta pritet te jete ne Prefekturen e Durresit, ku do te zhvilloje nje takim me Prefektin Roland Nasto per t’u njohur ne detaje me pasojat qe shkaktoi termeti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat