Shi dhe erë e fortë, Durrësi nën pushtetin e ujit

Durrësi

Shi dhe erë e fortë, Durrësi nën pushtetin e ujit

Më: 30 dhjetor 2020 Në ora: 17:59
Durrës

Reshjet e dendura të shiut dhe era e fortë kanë shkaktuar probleme edhe në qytetin e Durrësit.

Siç shihet në pamjet e siguruara nga Ora News, pothuajse në të gjitha rrugët e qytetit ka trafik, si pasojë edhe e nivelit të lartë të ujit në to.

Kjo nuk është hera e parë që Durrësi përmbytet.

Sa herë ka reshje shiu, qyteti bregdetar shfaq probleme të tilla.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat