Drejtori i Përgjithshëm i Doganës, Genti Gazheli vizitë në Doganën e Durrësit

Durrësi

Drejtori i Përgjithshëm i Doganës, Genti Gazheli vizitë në Doganën e Durrësit

Më: 10 gusht 2021 Në ora: 16:26
Foto

Drejtori i Përgjithshëm i Doganës, Genti Gazheli ishte për vizitë në Doganën e Durrësit

Gjatë takimit me doganierët e kësaj Dege Gazheli diskutoi mbi punën e përditshme, pasi Durrësi është pika kryesore hyrëse detare në vend.

Kreu i Doganës Shqiptare kërkoi performancë në nivele të larta të çdo doganieri, sidomos në pritjen dhe kontrollin e pasagjerëve, por dhe bizneseve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat