53-vjeçari bie nga kati i tretë i banesës, ja çfarë po bënte

Durrësi

53-vjeçari bie nga kati i tretë i banesës, ja çfarë po bënte

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 11:08
Durrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen nr.4 në Durrës rreth orës 09:50.

Një 53-vjeçar i identifikuar me inicialet Sh.D., ka rënë nga lartësia gjatë kohës që po kryente punime në ballkonin e katit të tretë të një banese.

Aktualisht 53-vjeçari ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat