Sërish aksident në Durrës, vetura përplas këmbësorin, jashtë rrezikut për jetën

Durrësi

Sërish aksident në Durrës, vetura përplas këmbësorin, jashtë rrezikut për jetën

Më: 12 nëntor 2021 Në ora: 18:02
Foto ilustrim

Një aksident është regjistruar sërish në Durrësi, ku një këmbësor ka mbetur i plagosur.

Ngjarja ndodhi rreth orës 17:20, në aksin rrugorë Stacioni i Trenit -Ura Dajlanit. 

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se mjeti tip “Opel” me drejtues shtetasin me inicialet E. K., ka përplasur shtetasin këmbësor me inicialet E. M. Ky i fundit ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat