Aksident në Durrës, “Benzi” përplas këmbësoren

Durrësi

Aksident në Durrës, “Benzi” përplas këmbësoren

Më: 23 nëntor 2021 Në ora: 08:30
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në lagjen Nr.4 Durrës tek stacioni i trenit.

Një mjet tip”Benz” me drejtues mjeti shtetasin G. A, 57 vjeç., ka goditur shtetasen këmbësore, L. F., 64 vjeçe.,banues në Fushë Arrëz, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekeve ne spitalin e Durrësit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat