Aksident në Durrës, makina përplas 21-vjeçaren, e reja dërgohet në spital

Durrësi

Aksident në Durrës, makina përplas 21-vjeçaren, e reja dërgohet në spital

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 16:35
Foto ilustrim

Një aksident është shënuar në qytetin e Durrësit.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije, se mjeti me drejtues, E. P., 22 vjeç ka përplasur 21-vjeçaren K. D., e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve në spital, e për fat të mirë jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i Policisë: 

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 07.12.2021., rreth orēs 16:00, në lagjen Nr. 4 Durrës, një automjet me drejtues shtetasin E. P., 22 vjeç, ka përplasur shtetasen këmbësore K. D., 21 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat