32-vjeçari plagos të dashurën në Durrës

Durrësi

32-vjeçari plagos të dashurën në Durrës

Më: 3 janar 2022 Në ora: 16:04
Foto ilustrim

Një 32-vjeçar i sapo kthyer nga Spanja, ka plagosur të dashurën e tij 23-vjeçare në një dhomë hoteli përgjatë autostradës Tiranë- Durrës.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, teksa i riu me inicialet F. D  ka qëlluar me pistoletë 23-vjeçaren, me incialet E. K duke plagosur në shpatull.

Burime nga policia bëjnë të ditur se vajza kur është marrë në pyetje ka deklaruar se 32-vjeçari ka qenë në gjendje të dehur dhe e ka qëlluar atë në mënyrë aksidentale, por gjithsesi pritet që të konfirmohet zyrtarisht pas hetimeve që po kryhen nga ekspertet e policisë.

Menjëherë pas plagosjes, i riu është larguar nga vendi i ngjarjes. Policia është njoftuar nga punonjësit e hotelit të cilët po ashtu janë marrë në pyetje lidhur me këtë ngjarje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat