Aksident në Durrës, makina përplas këmbësorin, përfundon në spital

Durrësi

Aksident në Durrës, makina përplas këmbësorin, përfundon në spital

Më: 7 janar 2022 Në ora: 18:44
Foto ilustrim

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Durrës.

Ngjarja ndodhi rreth orës 18:10, në lagjen nr.14 të qytetit bregdetar. 

Burime zyrtare bënë me dije se një automjet me drejtues shtetasin me inicialet D. D., ka përplasur një shtetas këmbësor ende të paidentifikuar, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat