Merr flakë makina në Durrës

Durrësi

Merr flakë makina në Durrës

Më: 21 janar 2022 Në ora: 09:58
Foto ilustrim

Një automjet në Durrës ka marrë flakë mëngjesin e sotëm.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 17 të qytetit bregdetar.

Shkak i zjarrit dyshohet të jetë bërë një shkëndijë, ndërkohë që pronari i automjetit është person pa precedentë të mëparshëm penalë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të hetuar shkaqet si dhe ka sekuestruar pamjet filmike nga kamerat e sigurisë në zonë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat