Ambasadorja Kim nga Durrësi: Votoni, është përgjegjësia juaj

Durrësi

Ambasadorja Kim nga Durrësi: Votoni, është përgjegjësia juaj

Më: 6 mars 2022 Në ora: 12:38
Yuri Kim

Ambasadorja amerikane ka inspektuar sot disa nga qendrat e votimit në Durrës.

E pyetur nga gazetarët për të dhënë një vlerësim mbi procesin e deritanishëm, Kim ka bërë thirrje për pjesëmarrje në votime.

“Është e drejta e juaj për të votuar dhe përgjegjësia juaj. Kështu që votoni”, ka thënë Kim.

Kim ka qenë e pranishme në disa Qendra Votimi në Durrës dhe ka ndjekur nga afër procesin e votimit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat