Nis protesta kundër rritjes së çmimeve në Durrës, qytetarë bllokojnë aksin rrugor Durrës-Ura e Dajlanit

Durrësi

Nis protesta kundër rritjes së çmimeve në Durrës, qytetarë bllokojnë aksin rrugor Durrës-Ura e Dajlanit

Më: 12 mars 2022 Në ora: 17:35
Protesta në Durrës

Nis protesta e qytetarëve në Durrës.

Protestuesit kanë bllokuar njërin kah të lëvizjes në aksin rrugor Durrës-Ura e dajlanit, te stacioni i trenit.

Policia po ndërhyn për të larguar protestuesit e paktë në numër të cilët po kërkojnë mirëkuptim të policisë pasi kriza që ka mbërthyer vendin i prek njësoj edhe ata.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat