20-vjeçarja humbet kontrollin e mjetit, plagoset pasagjeri dhe vetë drejtuesja

Durrësi

20-vjeçarja humbet kontrollin e mjetit, plagoset pasagjeri dhe vetë drejtuesja

Më: 13 mars 2022 Në ora: 22:03
Foto ilustrim

Një 20-vjeçare është plagosur këtë të diel në mbrëmje në Durrës, pasi ka humbur kontrollin e mjetit që drejtonte.

Policia njofton se e reja me iniciale R.K. ka dalë nga rrugë me mjetin e saj dhe është përplasur me trafikndarësen.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:30, në lagjen nr.13, në zonën e Plazhit. Të plagosur, por jashtë rrezikut për jetën kanë mbetur shoferja dhe pasagjeri që udhëtonte me të, shtetasi me iniciale L. K.

Nuk dihet nëse ka qenë gabim në drejtimin e mjetit apo shkaqe të tjera që shkaktuan aksidentit. Hetimet pritet të hetojne dhe të zbardhin ngjarjen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat