Aksident i trefishtë në Durrës, një i plagosur

Durrësi

Aksident i trefishtë në Durrës, një i plagosur

Më: 29 mars 2022 Në ora: 20:34
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së martës në qytetin e Durrësit, ku si pasojë ka mbetur një person i plagosur.

Sipas policisë B. S, duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin mbi automjet, dhe për pasojë automjeti i tij është përplasur me automjetin me drejtues B. C, dhe më pas me automjetin me drejtues shtetasin V. D.

Si pasojë ka mbetur i plagosur një nga drejtuesit e mjeteve.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 19:30, në aksin rrugor Durrës-Tiranë, shtetasi B. S., duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin mbi automjet, dhe për pasojë automjeti i tij është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin B. C., dhe më pas me automjetin me drejtues shtetasin V. D.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar shtetasi B. S., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat