Aksident në Durrës, makina përfundon e përmbysur pas përplasjes

Durrësi

Aksident në Durrës, makina përfundon e përmbysur pas përplasjes

Më: 4 qershor 2022 Në ora: 14:15
Foto ilustrim

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta me parë në rrugën e plazhit, në aksin Ura e dajlanit -Plepa.

Siç duket edhe në pamjet e siguruara nga “Top Channel”,  një automjet tip “Ford” është përmbysur si pasojë e aksidentit dhe nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje duke hetuar rrethanat e aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat