Mbytet një 35-vjeçare në plazhin e Durrësit, trupi i qëndroi për dy orë në ujë

Durrësi

Mbytet një 35-vjeçare në plazhin e Durrësit, trupi i qëndroi për dy orë në ujë

Më: 22 korrik 2022 Në ora: 17:28
Plazhi i Durrësit

Mesditën e sotme është mbytur në plazhin e Durrësit një 35-vjeçare.

Mësohet se trupi qëndroi për 2 orë në ujë.

Raportohet se në momentin që ndodhi ngjarja, në plazh nuk kishte vrojtues.

Mungesa e vrojtuesve në plazhe është një shqetësim për turistët, të cilët për Euronews Albania ka treguar se ka kulla vrojimi, por nuk ka punonjës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat