Arrestohet i riu nga Durrësi, rrahu nënën e tij

Durrësi

Arrestohet i riu nga Durrësi, rrahu nënën e tij

Më: 4 shtator 2022 Në ora: 18:05
Foto ilustrim

Një 28-vjeçar është vënë në pranga në qytetin bregdetar të Durrësit.

28-vjeçari me inicialet K.Ç, dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës se tij.

Ai do të hetohet për veprën penale “Dhuna në familje”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat