Përplaset këmbësorja në Durrës/ 18 vjeçarja niset në spital

Durrësi

Përplaset këmbësorja në Durrës/ 18 vjeçarja niset në spital

Më: 19 shtator 2022 Në ora: 19:25
Foto ilustrim

Një 18 vjeçare e cila ka qenë duke kaluar rrugën është përplasur pasditen e sotme në qytetin e Durrësit.

Policia njofton se mjeti drejtohej nga shtetasja A.T 36 vjeçe.

18 vjeçarja është dërguar menjëherë në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Durrësi/Informacion paraprak

Rreth orës 18:30, në lagjen nr. 8 Durrës, një automjet me drejtuese shtetasen A. T., 36 vjeçe, ka përplasur këmbësoren shtetasen S. H., 18 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat