Aksident në Durrës, 38-vjeçarja përplas këmbësorin

Durrësi

Aksident në Durrës, 38-vjeçarja përplas këmbësorin

Më: 21 shtator 2022 Në ora: 09:51
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen 16 të Durrësit, ku një shofere 38 vjeçare ka përplasur me makinë këmbësorin S.K, 58 vjeç i cili ndodhet në spital fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i Plotë:

Durrës/Informacion paraprak

“Rreth orës 08:00, në lagjen nr. 16 Durrës, një automjet me drejtuese shtetasen B. M., 38 vjeçe, ka përplasur këmbësorin shtetasin S. K., 58 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën”.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat