Aksident pranë Durrësit. Përplasen 4 makina, dy njerëz janë plagosur

Durrësi

Aksident pranë Durrësit. Përplasen 4 makina, dy njerëz janë plagosur

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 20:59
Foto ilustrim

Dy persona janë plagosur pak minuta më parë në një aksident rrugor që përfshiu disa automjete.

Ngjarja ndodhi në rrugën Kavajë – Durrës, ku janë përplasur mjetet me drejtues shtetasit E. R., Z. S., A. Sh., dhe Xh. H.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar pasagjerët shtetasit V. R., dhe E. S., të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat