Aksident në Durrës, mjeti del nga rruga dhe përplaset me palmat

Durrësi

Aksident në Durrës, mjeti del nga rruga dhe përplaset me palmat

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 21:12
Foto nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor pranë kavalishencës në Durrës.

Gazetari Shkelzen Henkoja raporton për BalkanWeb se në vendngjarje ka mbërritur policia dhe po heton shkaqet e aksidenti.

Derisa drejtuesja e mjetit  duket e tronditur, por për fat të mirë nuk është lënduar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat