Digjen dy makina në Durrës, njëra në lëvizje, tjetra në parkim

Durrësi

Digjen dy makina në Durrës, njëra në lëvizje, tjetra në parkim

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 21:32
Foto nga vendi i ngjarjes

Digjen 2 makina në Durrës. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Njëra është djegur në zonën e Shijakut, kurse tjetra në afërsi të UAMD.

Sipas burimeve një nga mjetet ka qenë i parkuar kurse mjeti tjetër C-Class ka qenë në ecje e sipër, por shoferi nuk eshtë dëmtuar. Zjarrikësit kanë arritur ta shuajnë zjarrin shpejt.

Djegia ka ndodhur afërsisht në të njëjtën orë.

Nga ana e policisë vijojnë hetimet për zbardhjen e dy ngjarjeve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat