Moti i keq ka mbërthyer Shqipërinë, ja çfarë po ndodh në Durrës

Durrësi

Moti i keq ka mbërthyer Shqipërinë, ja çfarë po ndodh në Durrës

Më: 4 shkurt 2023 Në ora: 11:13
Durrës

Udhëtimet e planifikuara nga Durrësi drejt Barit dhe anasjelltas nuk do të kryhen.

Kjo për shkak të kushteve të rënduara atmosferike.

Këto udhëtime, ishin parashikuar për t’u kryer në orën 22:00, mbrëmjen e sotme.

Ndërkohë, mësohet se udhëtimet nga Durrësi drejt Ankonës vijojnë normalisht.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat