Durrës, përplasen dy makina në unazën e plazhit - Bota Sot
Durrës, përplasen dy makina në unazën e plazhit

Durrësi

E diel, 21 tetor 2018

Durrës, përplasen dy makina në unazën e plazhit

Më: 11 gusht 2017 Në ora: 08:08
Policia shqiptare

Dy automjete janë përplasur pak minuta më parë në Unazën e plazhit.

Sipas burimeve nga vendngjarja, fatmirësisht nga përplasja e mjeteve nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test