Lista e plotë e bizneseve që iu lejohet veprimtaria pas masave të reja kundër Covid-19 - Bota Sot
Lista e plotë e bizneseve që iu lejohet veprimtaria pas masave të reja kundër Covid-19

Ekonomi

Lista e plotë e bizneseve që iu lejohet veprimtaria pas masave të reja kundër Covid-19

Më: 15 prill 2020 Në ora: 00:49
Foto ilustrim

Ministria e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Investimeve Strategjike ka bërë të ditur listën e plotë e veprimative biznesore që i’u lejohet aktiviteti biznesor.

Në listë ngjyra e gjelbërt tregon se aktiviteti i tyre lejohet, kurse ngjyra e kuqe iu ndalohet.

Klikoni KËTU për ta hapur listën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat