Këto janë çmimet e derivateve për dy ditët e ardhshme

Ekonomi

Këto janë çmimet e derivateve për dy ditët e ardhshme

Më: 18 shtator 2022 Në ora: 09:57
Foto ilustrim

Dy ditët në vijim nafta do të jetë 1.62, benzina 1.35 dhe gasi 0.75.

Këtë e ka bërë të ditur Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë.

Njoftimi i plotë:

Image
Njoftimi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat