Dalin pagat për ata që marrin nga buxheti i Kosovës - Bota Sot
Dalin pagat për ata që marrin nga buxheti i Kosovës

Ekonomi

Dalin pagat për ata që marrin nga buxheti i Kosovës

Më: 29 qershor 2018 Në ora: 11:55
Ilustrim

Ministria e Financave ka njoftuar se duke u nisur nga gjendja e mirë në bilancin bankar, ka bërë sot ekzekutimin e pagave për muajin qershor, për të gjithë shërbyesit e administratës publike dhe ata që marrin pagë nga buxheti i Republikës së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...