“Unë e vrava atë”, rrëfimi drithërues i burrit për motivet e vrasjes së gruas 20 vjeçare

Evropë

“Unë e vrava atë”, rrëfimi drithërues i burrit për motivet e vrasjes së gruas 20 vjeçare

Nga: H.O. Më: 17 qershor 2021 Në ora: 21:44
Ilustrim

Burri grek ka rrëfyer vrasjen e gruas së tij britanike Caroline Crouch: Piloti e vrau atë kur ajo e kërcënoi se do të largohej me fëmijën, thonë policia pas disa orë pyetjesh.

Burri i një gruaje të re britaneze ka rrëfyer vrasjen e gruas së tij 20 vjeçare para foshnjës së tyre, pasi ajo e kërcënoi se do të dilste jashtë.

Image

Babis Anagnostopoulos pranoi vrasjen e Caroline Crouch pasi detektivët gjetën të dhën të orës intelegjente që sugjeronin se ajo nuk vdiq kur u pretendua herën e parë.

Rrëfimi i pilotit të helikopterit 33 vjeçar erdi pas një interviste gjashtë orëshe nga policia greke e cila po hetonte vdekjen e Caroline më 11 maj në shtëpinë e tyre në Athinë.

"Kur u përballë me prova au u rrëfye", tha Apostolos Skrekas, një zëdhënës policie.

"Gjurmuesi kundërshtoi dëshminë e tij fillestare se ai ishte zhytur në litar dhe mbyllur nga tre sulmues. Në vend të kësaj ajo që gjetëm ishte se ai po lëvizte nëpër shtëpi, duke shkuar nga papfingo në bodrum".

Ai nuk pranoi të sqaronte nëse burri kishte vepruar vetë ose kishte edhe bashkëpunëtorë./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat