Policia po e kërkon këtë 15-vjeçare në të gjithë Evropën

Evropë

Policia po e kërkon këtë 15-vjeçare në të gjithë Evropën

Nga: A.Zh Më: 11 shtator 2021 Në ora: 20:17
Alexandra L., e zhdukur nga 2 shtatori

Policia aktualisht po kërkon në të gjithë Evropën për një të re 15-vjeçare të zhdukur nga Villingen-Schwenningen (D).

20min.ch” raporton se Alexandra L. aktualisht mund të jetë në Francë ose Spanjë, përcjell Bota sot.

Siç u tha të premten në një mesazh nga selia e policisë në Konstancë, policia aktualisht po kërkon një 15-vjeçare të humbur në të gjithë Evropën. Alexandra L. u largua nga shtëpia e saj në Villingen-Schwenningen (D) më 2 shtator të këtij viti. Prindërit kanë paraqitur një raport të personit të zhdukur. Sipas policisë, e reja mund të jetë në Francë ose Spanjë.

Image

Vajza e zhdukur ka lindur në Spanjë dhe është shtetase rumun. Ajo mban dy çanta shpine me sende të ndryshme veshjesh. Kur u zhduk, ajo kishte 450 euro para të gatshme. Adoleshentja ishte veshur me një xhaketë lëkure të zezë, pantallona ngjyrë kafe dhe atlete të bardha. Ajo është rreth 1.55 metra e gjatë, e fortë dhe ka flokë të gjata, ngjyrë kafe të errët me një ndarje qendrore./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat