Nuk i dëgjon fjalët e mjekëve, Mbretëresha “arratiset” me Jaguarin e saj

Evropë

Nuk i dëgjon fjalët e mjekëve, Mbretëresha “arratiset” me Jaguarin e saj

Më: 2 nëntor 2021 Në ora: 08:36
Mbretëresha Elizabeth

Mbretëresha Elizabeth u fotografua nga paparazët duke drejtuar makinën pranë pronës  së saj në Windsor vetëm disa ditë pasi mjekët e këshilluan të pushonte për të paktën dy javë.

Monarkja 95 vjeçare po drejtonte Jaguar-in e saj, “e maskuar” me syze dielli dhe një shall.

Buckingham Palace raportoi të premten se Madhëria e Saj kishte pranuar rekomandimin e mjekëve për të mos u përfshirë në ngjarje zyrtare për të paktën dy javë.

Madje, Mbretëresha nuk po merr pjesë as në takimin e COP26 që po mbahet në Glasgow.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat