Gjyshi dhunon mbesën 2 vjeçe në pastiçeri, klientët e alarmuar lajmërojnë policinë

Evropë

Gjyshi dhunon mbesën 2 vjeçe në pastiçeri, klientët e alarmuar lajmërojnë policinë

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 10:48
Foto ilustrim

Një rast i dhunës në familje me viktimë një vajzë 2-vjeçare është regjistruar në Kretë.

Sipas mediave greke, gjithçka ka ndodhur mesditën e djeshme kur një gjysh 50-vjeçar ndodhej me mbesën e tij 2-vjeçare në një pastiçeri në Chania.

Në një moment klientët e dyqanit kanë parë 50-vjeçarin duke goditur dhe shkelmuar vajzën 2-vjeçare, ndaj kanë lajmëruar policinë.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka arrestuar 50-vjeçarin, i cili tashmë ndodhet përballë autoriteteve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat