Vajza e Navalnyt ndan një mesazh emocional për vdekjen e babait të saj

Evropë

Vajza e Navalnyt ndan një mesazh emocional për vdekjen e babait të saj

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 11:03
Vajza e kritikut të Putinit, Alexei Navalnyt

Vajza e kritikut të Putinit, Alexei Navalnyt, ka ndarë një mesazh emocional për babanë pas vdekjes së tij javën e kaluar.

Dasha Navalnya ka postuar një foto të saj si fëmijë me nënën dhe babanë, të cilën e ka shoqëruar me një mesazh të shkurtër.

 “Të dua, të puth, të përqafoj fort, dhe më mungon shumë”, thuhet në mbishkrimin e postimit së 23-vjeçares.

Vajza e kritikut të Putinit, Alexei Navalnyt, ka ndarë një mesazh emocional për babanë pas vdekjes së tij javën e kaluar. Dasha Navalnya ka postuar një foto të saj si fëmijë me nënën dhe babanë, të cilën e ka shoqëruar me një mesazh të shkurtër. Ishte zë i fuqishëm në Parlamentin Evropian për liberalizimin e vizave, Mandl kërkon mb… Të paktën katër të vdekur dhe 19 të zhdukur pas djegies së një ndërtese në Spanjë Sara rrëfen si “i dha fund” marrëdhenies me boksierin dhe i hapi zemrën Bar… Arsovski: Kandidatët e LSDM-së dhe OBRM-PDUKM-së kanë më shumë gjasa të kalojnë në rret… Shkak sëmundjet, Shqipëria ndalon importin e bagëtive dhe shpendëve nga disa vende “Të dua, të puth, të përqafoj fort, dhe më mungon shumë”, thuhet në mbishkrimin e postimit së 23-vjeçares. Kush janë pesë të burgosur të tjerë të profilit të lartë që vdiqën në burgjet e Rusisë Lexo po ashtu Kush janë pesë të burgosur të tjerë të profilit të lartë që vdiqën në burgjet e Rusisë Theksojmë se të zëshme ndaj autoriteteve ruse kanë qenë gruaja e Navalnyt, Yulia dhe nëna, Lyudmila, të cilat përgjegjës për vdekjen e familjarit të tyre e konsiderojnë presidentin e Rusisë, Vladimir Putinin, shkruan skynews.

Ndryshe, Lyudmila ka deklaruar se e ka parë trupin e pajetë të të birit, por që autoritetet ruse po i bëjnë shantazh rreth funeralit.

Navalny ka vdekur në një burg rus të sigurisë së lartë në Arktik gjersa dyshohet se është helmuar me Novichok, agjent nervor.

Theksojmë se të zëshme ndaj autoriteteve ruse kanë qenë gruaja e Navalnyt, Yulia dhe nëna, Lyudmila, të cilat përgjegjës për vdekjen e familjarit të tyre e konsiderojnë presidentin e Rusisë, Vladimir Putinin, shkruan skynews.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat