Burri kërcënon të hedhë veten në erë​, rrethohet konsullata e Iranit në Paris

Evropë

Burri kërcënon të hedhë veten në erë​, rrethohet konsullata e Iranit në Paris

Më: 19 prill 2024 Në ora: 14:34
Foto ilustrim

Policia franceze rrethoi konsullatën iraniane në Paris të premten, ku një burrë po kërcënonte të hidhte veten në erë.

Kështu raporton radio Europe 1 dhe BFM TV.

Policia tha se ka qenë në vendngjarje dhe ka kërkuar nga qytetarët që të shmangin zonën.

Shërbimi u ndërpre në një linjë metroje aty pranë për arsye sigurie, tha kompania e metrosë RATP.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat