Bie borë në Kroaci - Bota Sot
Bie borë në Kroaci

Evropë

E shtunë, 20 tetor 2018

Bie borë në Kroaci

Më: 16 maj 2018 Në ora: 13:17
Bora në Kroaci

Pas disa javësh në të cilat dominuan pothuajse temperatura të verës në Kroaci, ka rënë borë në Makarska.

Ndryshimi i motit solli një rënie të dukshme të temperaturës në të gjithë Dalmacinë, dhe bora ra në Biokovo mbi Makarska.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test