Stuhi e papritur godet Lozanën - Bota Sot
Stuhi e papritur godet Lozanën

Evropë

E martë, 16 tetor 2018

Stuhi e papritur godet Lozanën

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 15:12
Foto

Një stuhi e papritur goditi qytetin zviceran të Lozanës dhe zonat e afërta, duke përmbytur rrugët dhe dyqanet, por për fat të mirë nuk ka të lënduar ose viktima.

Shërbimi meteorologjik i Zvicrës njoftoi se 4.1 centimetra shiu ra për 10 minuta, që është rekord i ri zviceran.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test